Reference

 

user-310807_1280

Vážený pane Šťastný,

dovolte, abych Vám ke konci školního roku velice poděkovala za ochotu a vstřícnost, se kterou jste obratem řešil všechna naše přání. Dále, prosím, vyřiďte veliké díky paní lektorce. Lenka je na jejích hodinách moc spokojená a těší se na ně :-).  Jsem moc ráda, že Vaší zásluhou není pro mou dceru matematika postrachem, jako kdysi byla pro mě. Lenka by chtěla po prázdninách dále pokračovat.

Přeji Vám i 2+2 škole matematiky krásné prázdniny a načerpání nových sil do dalšího školního roku 🙂

Jana H., maminka studentky

 

user-310807_1280

Dobrý den,

Chtěla jsem vám a hlavně paní lektorce Pavle poděkovat za snahu. S vaší pomocí Viktorie vybojovala dvojku z pololetní písemky a dokonce ji dostala i na vysvědčení. Srdečně zdravím.

Mgr. Veronika P., maminka studentky, tercie (8.třída)

 

 

businessman-310819_1280

Chtěl jsem poděkovat celému kolektivu 2+2 škola matematiky za důkladnou přípravu Natky na přijímacích zkoušky, dcera byla přijata.

Karel S., otec studentky, 9.třída

 

 

user-310807_1280

Chtěla bych Vám moc poděkovat za doučování. Lenka se zlepšila a nyní má průměr za 2.pololetí 1,66. Jestli se to zadaří, tak bude mít zlepšení o dva stupně! Moc se jí to u Vás líbí a k matematice přestala mít nechuť.
Přejeme Vám krásné prázdniny a v září budeme moc rády pokračovat.

Jana H., maminka studentky, druhý ročník SŠ

 

 

 

Ve škole 2+2 matematiky působím jako lektorka od jejího otevření. Od samého začátku jsem byla user-310807_1280velmi nadšena nápadem a zaměřením této školy. Každý si zde vybere pro sebe nejvhodnější formu doučování jakou se chce vzdělávat. Výuka formou her, přes skupinové přípravy až po individuální hodiny. Každému se snažíme přizpůsobit a vymyslet pro něj nejhodnější program i čas výuky. Ať právě hrami nebo převáděním matematiky do běžných situací pro lepší pochopení.
Učebna se nachází ve skvělé pozici naproti ZŠ a samotné prostředí učebny je velmi příjemné. Velmi oceňuji komunikaci s rodiči, přes tzv. Kartu žáka, a jejich zpětnou vazbu. Stejně tak je skvělý přístup majitele školy, který se nebrání novým nápadům, přístupům a připomínkám pro neustálé vylepšování výuky. Všichni se můžeme podílet na zaplňování naší knihovny nejrůznějšími učebnicemi a materiály i pomůckami. Na jednom místě najdete přátelský a přesto profesionální přístup pro své nejmenší ratolesti až po vysokoškoláky.

Pavla Kaiseršatová, lektorka

 

businessman-310819_1280

Škola matematiky byla suprová, prostředí bylo příjmemné a paní lektorka moc ochotná. Za tu krátkou dobu, co jsem k Vám chodil, jsem se hodně naučil. U maturitní zkoušky jsem uspěl. Děkuji za vše.

Martin Z., maturant

 

 

user-310807_1280Chci Vám poděkovat za skvělé doučování z AJ. Matýsek dostal z testu psaní AJ slovíček za 1…Neskutečně ho to nakoplo, jeho radost je opravdu OBR velká. TAK TEDY JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DÍKY.

Vladimíra J., maminka studenta, 5.třída

 

 

user-310807_1280

Dcera dochází na matematiku a vždy se tam těší. Jsou vidět i výsledky ve škole. Látku ve škole zvládá díky doučování lépe.

Adéla H., maminka studentky, 4.třída

 

 

 

businessman-310819_1280Veronika lektorku zbožňuje. Jsme spokojeni.

Quido Š, dědeček studentky, kvinta (1.ročník střední školy gymnázia)

 

 

 

user-310807_1280

Moc děkuji celému Vašemu týmu za významnou pomoc při přípravě Kuby na přijímací zkoušky na střední školu, Kuba uspěl. Věřím, že doučování využije i na střední škole. Pokud by opět nastala situace, kdy by potřeboval pomoct se studiem, určitě se na Vás obrátíme.
Předejte prosím lektorům mé poděkování a pozdravy

Kubatová M., maminka studenta, 9.třída

 

 

user-310807_1280

Dobrý den, tak Kryštof  úspěšně složil přijímací zkoušky a dostal se na Bigy. Celá naše rodina jásá 🙂 Mockrát děkujeme Vašemu týmu za doučovací hodiny, které mu určitě moc a moc pomohly. Určitě se na Vás do budoucna znovu obrátíme. Doučování nikdy není na škodu.

Vážím si Vaší pomoci a ještě jednou mockrát děkuji a budu Vás doporučovat. Krásný den a nepopsatelné díky. Vážím si Vaší práce.

Eva B., maminka studenta, 7.třída

 

 

businessman-310819_1280

Hodnocení lektorek dle mého syna: Obě byly super.
Hodnocení pana Šťastného: Vždy ochotný, příjemný, osobní přístup, nikdy nic nebyl problém.
Doučování syna bavilo, přejeme 2+2 Škole matematiky hodně spokojených studentů