PŘIJÍMAČKY NANEČISTO

Chystá se vaše dítě v dubnu na přijímací zkoušky na střední školu či gymnázium? A chcete mít jistotu, že jimi projde úspěšně a bez zbytečného stresu? Nabízíme vám možnost zkusit si přijímací zkoušky nanečisto.

„Ostré“ CERMAT testy z českého jazyka a matematiky je nutno absolvovat v jednom dni. Na český jazyk je 60 minut, na matematiku je 70 minut. Kalkulačky jsou zakázané, rýsovací pomůcky je nutno mít vlastní a pít během testů se nesmí. Pro menší děti může být stresující i to, že mají mezi oběma testy dlouhou dvouhodinovou přestávku.

Přijímačky nanečisto ve 2+2 škole matematiky se tuto zkoušku dětem snaží maximálně přiblížit a napodobují ji se vším všudy. Žák musí být na místě čtvrt hodiny před začátkem. První bude test z matematiky (70 min), druhý test z českého jazyka (60 min) a dvouhodinová přestávka je zkrácena pouze na 20 minut. Testování tak zabere přibližně jen tři hodiny čistého času.

Výhody přijímaček nanečisto ve 2+2 škole matematiky:

  • Pro tuto příležitost jsme vytvořili unikátní test podle standardů a požadavků CERMATu jak z matematiky, tak českého jazyka. Nestane se tak, že by vaše dítě psalo již stejný nebo podobný test
  • Seznámíte se se strukturou testů z matematiky i českého jazyka
  • Zjistíte, jak na tom jste a do termínu ostrých přijímacích zkoušek bude prostor a čas se zaměřit na to, co vás bude nejvíce trápit
  • Do týdne od absolvování zkoušek dostanete na email vyhodnocení testů v elektronické podobě + slovní hodnocení lektora včetně doporučení, na co se nejvíce zaměřit

 

Informace o zkouškách:

Zkoušky nanečisto jsou určeny pro žáky 5. a 9. Tříd.

Přijímacích zkoušek nanečisto se mohou zúčastnit i žáci, kteří nenavštěvují pravidelné doučování ve 2+2 škole matematiky.

 

  1. Termín:

Pátek 9.3.2018  – (kapacita 18 míst)

  • Matematika v 15:00hod. (délka 70 minut), přestávka 20 minut
  • Čeština v 16:30hod., konec 17:30hod.

– přihlášky nejpozději do 8.3. do 20:00hod.

 

  1. Termín: (během jarních prázdnin)

Pondělí 12.3.2018 – (kapacita 40 míst)

  • Matematika ve 9:00hod. (délka 70 minut), přestávka 20 minut
  • Čeština v 10:30hod., konec 11:30hod.

– přihlášky nejpozději do 11.3. do 20:00hod.

 

Cena:

Matematika + Český jazyk = 500 Kč

(V ceně je započítaná oprava testu + vyhodnocení + elektronická podoba opraveného testu zaslána na email včetně bodového hodnocení + slovní hodnocení lektora + doporučení ke konci přípravy, na co se nejvíce zaměřit)

Umožňujeme si napsat také pouze jeden předmět (MAT nebo ČJ), v tom případě je cena 300 Kč za test.

 

V případě zájmu o zkoušky nanečisto se můžete přihlásit zde:

Pátek 9.3.

Pondělí 12.3.

 

V případě, že si s přihlášením nebudete vědět rady nebo budete mít k přijímačkám nanečisto dotaz, kontaktujte nás prosím emailem na info@2plus2cb.cz nebo na tel. 606 673 811.