Reference

Jana H., maminka studentky

Vážený pane Šťastný, dovolte, abych Vám ke konci školního roku velice poděkovala za ochotu a vstřícnost, se kterou jste obratem řešil všechna naše přání.
Dále, prosím, vyřiďte veliké díky paní lektorce. Lenka je na jejích hodinách moc spokojená a těší se na ně :-).  Jsem moc ráda, že Vaší zásluhou není pro mou dceru matematika postrachem, jako kdysi byla pro mě. Lenka by chtěla po prázdninách dále pokračovat.
Přeji Vám i 2+2 škole matematiky krásné prázdniny a načerpání nových sil do dalšího školního roku 

Karel S., otec studentky, 9.třída

Chtěl jsem poděkovat celému kolektivu 2+2 škola matematiky za důkladnou přípravu Natky na přijímacích zkoušky, dcera byla přijata.

Jana H., maminka studentky, druhý ročník SŠ

Chtěla bych Vám moc poděkovat za doučování. Lenka se zlepšila a nyní má průměr za 2.pololetí 1,66. Jestli se to zadaří, tak bude mít zlepšení o dva stupně! Moc se jí to u Vás líbí a k matematice přestala mít nechuť.
Přejeme Vám krásné prázdniny a v září budeme moc rády pokračovat.

Martin Z., maturant

Škola matematiky byla suprová, prostředí bylo příjemné a paní lektorka moc ochotná. Za tu krátkou dobu, co jsem k Vám chodil, jsem se hodně naučil. U maturitní zkoušky jsem uspěl. Děkuji za vše.

Adéla H., maminka studentky, 4.třída

Dcera dochází na matematiku a vždy se tam těší. Jsou vidět i výsledky ve škole. Látku ve škole zvládá díky doučování lépe.

Quido Š, dědeček studentky, kvinta (1.ročník SŠ)

Veronika lektorku zbožňuje. Jsme spokojeni.

Eva B., maminka studenta, 7.třída

Dobrý den, tak Kryštof  úspěšně složil přijímací zkoušky a dostal se na Bigy.
Celá naše rodina jásá. Mockrát děkujeme Vašemu týmu za doučovací hodiny, které mu určitě moc a moc pomohly. Určitě se na Vás do budoucna znovu obrátíme. Doučování nikdy není na škodu. Vážím si Vaší pomoci a ještě jednou mockrát děkuji a budu Vás doporučovat.
Krásný den a nepopsatelné díky. Vážím si Vaší práce.

Hodnocení lektorek dle mého syna: Obě byly super.
Hodnocení pana Šťastného: Vždy ochotný, příjemný, osobní přístup, nikdy nic nebyl problém.
Doučování syna bavilo, přejeme 2+2 Škole matematiky hodně spokojených studentů